مردم بندرامام‌ خمینی(ره) قربانیان دوگانه‌های کاذب سیاسی

مدت‌هاست عده ای از مسئولان با دوگانه‌ سازی و بهتر  است عنوان کنیم دوگانه سازی‌های غلط و کاذب سیاسی مانعی برای دستیابی مردم بندرامام خمینی(ره) به مطالبات شهروندی و حق و حقوق از دست رفته آنها شده‌اند.

عبداله میرشاملو مدیرمسئول هفته نامه خورموسی در یادداشتی نوشت: مدت‌هاست در جریانات مطالبات مردم بندرامام خمینی(ره)، هر وقت مسئولان کلان و خرد کشوری، استانی و شهرستانی تحت فشارهای مردمی قرار می‌گیرند با تماس‌های تلفنی، سعی در آرامش دادن به جو اجتماعی شهر استراتژیک بندری و پتروشیمی بندر امام خمینی دارند.این نکته به وضوح در سفر خلیلیان استاندار خوزستان به بندرامام مشهود بود.

وی پس از آنکه از طرف اعضای شورای شهر و جمعی از کنشگران اجتماعی تحت مطالبه به حق استقلال شبکه بهداشت و درمان بندرامام خمینی(ره) قرار گرفت، تلفن به دست شد و در تماسی با ابول نژادیان رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی اهواز این مساله را از وی خواست‌.

بلافاصله دفتر ارتباطات مردمی حبیب آقاجری نیز این دست آورد را نتیجه پیگیری‌های نماینده مجلس دانست، و لکن غافل از آنکه این تماس هنوز به تکمیل نرسیده بود، که رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز تغییر کرد و سرمست متصدی آن شد.

نکته اصلی این است مردم بندرامام خمینی(ره) اسیر رفتارهای دوگانه سیاسی استاندار و نماینده مجلس شده‌اند و بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت با این تلفن به امید واهی چنگ زدند.

سوال اینجاست آیا استاندار خوزستان و نماینده مجلس از تغییر رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز بی خبر بوده‌اند؟ در حالی که بعضی کارکنان ساده شبکه بهداشت از این تغییر خبر داشتند؟ اگر بی خبر بوده‌اند که وای به حال استان خوزستان! و اگر خبردار بودند چرا با این تلفن ۹۰ هزار نفر را دنبال نخود سیاه فرستادند؟

آنچه از این رفتار برداشت می‌شود آن است که جواب این مساله فقط برای آرام کردن مردم و نشان دادن این است که بله ما پیگیریم خیالتان تخت تخت!!! بخوابید ما بیداریم!!!

آقای خلیلیان استاندار! آقای حبیب آقاجری نماینده! دست از این رفتارهای دوگانه کاذب سیاسی بردارید! مردم بندرامام را مسخره نکنید! اگر نمی‌توانید کاری انجام دهید صادقانه بگویید توان آن را ندارم یا دلم می خواهد انجام ندهم. چرا مردم به چشم یک بی‌خبر نگاه می‌کنید !
مراقب رفتارتان با مردم بندرامام باشید! این مردم هم به حقوقشان واقف هستند و هم قانع به آنچه دارند، و این رفتارها را نمی‌پسندند.

شورای شهر بندرامام خمینی(ره) نیز می‌بایست پس از این تماس که معلوم نیست در خبری بوده یا با خبری حتما بیانیه ای صادر کند و رسما پیگیر موضوع باشد.

انتهای پیام/

https://khormusa.ir/255کپی شد! https://khormusa.ir/255/مردم-بندرامام‌-خمینیره-قربانیان-دوگ/کپی شد!